חופשה בגליל המערבי" אתר חדש נולד

אשכול רשויות גליל מערבי השיק השבוע (7.6) את אתר התיירות "חופשה בגליל המערבי". האתר נולד במטרה לקדם את הגליל המערבי כמותג תיירות בינלאומי מוביל. כ-200 בעלי עסקים מאזור הגליל המערבי כבר מופיעים באתר.

הגליל המערבי הינו אחד האזורים הגיאוגרפים המרהיבים במדינת ישראל. השילוב הקסום של חופי הים התכולים, ההרים הירוקים והמעיינות השוצפים יחד עם הרב ססגוניות, הקולינריה המשובחת והאטרקציות הייחודיות מבטיח חופשה מהחלומות. בין אם אתם חובבי טיולים או ספורט אתגרי, ובין אם אתם חובבי קולינריה והרגעות בחוף הים – בגליל המערב תוכלו להרכיב את החופשה האולטימטיבית עבורכם.

כ-200 עסקים מאזור הגליל המערבי בתחומי לינה ואירוח, קולינריה, אטרקציות ועוד, כבר מופיעים באתר "חופשה בגליל המערבי". ובכך מאפשרים לתיירים מכל הסוגים: זוגות, משפחות עם ילדים בכל הגילים ומשפחות רב-דוריות, להרכיב את החופשה המותאמת להם, להגיע אל האזור ולהיחשף לכל הטוב הקיים בו.

אשכול רשויות גליל מערבי מאגד תחתיו 13 רשויות: נהריה, עכו, מטה אשר, מעלות-תרשיחא, בית ג'אן, מעלה יוסף, שלומי, חורפיש, כפר ורדים, מזרעה, פסוטה, מעיליא ומגדל תפן. בשיתוף פעולה עם ראשי הרשויות האשכול שם לו למטרה להנגיש ולקדם את התיירות בגליל המערבי כמותג תיירות ישראלי, יחד עם שמירה על התו הסגול למען ביטחונם של התיירים, העסקים והתושבים. כך שכל תושבי ישראל והתיירים בה יוכלו ליהנות מהקסם של הגליל המערבי.

רונן מרלי, ראש עיריית נהריה ויו"ר צוות תיירות באשכול גליל מערבי: ״בתי העסק ברחבי ישראל נפגעו קשות בתקופת משבר הקורונה, כאשר ענף התיירות נפגע אנושות ומתקשה עדיין להתאושש. אנו באשכול, עושים מאמצים רבים, על מנת להעניק לענף התיירות באזורנו כלים להתחדשות וצמיחה ומאפשרים לתיירים ליהנות מהחוויה הייחודית בגליל המערבי. ראשי הרשויות רואים באשכול גוף מאחד ומניע לפיתוח הכלכלה וחיזוק העסקים בגליל המערבי. אנו מזמינים את כל תושבי ישראל לבוא, להתארח ולקבל טעימה מכל הטוב שקיים בגליל המערבי כולו".

שתפו:

כתבות נוספות:

בי"ס שחקים -גינת השוויון

בבי"ס למנהיגות ומצוינות חברתית שחקים חנכו ביום רביעי את גינת השוויון. גינה מיוחדת במינה שהוקמה בבי"ס ע"י כיתת התקשורת הראשונה בבית הספר (היום כיתה יא)כיתת

אתגר הקורונה – רכיבה גלילית

ביום שישי בחג השבועות יצאה לדרך לראשונה תחרות  מאתגרת ושונה מסוגה. בין השעות 0600  ל08:30 בבוקר הגיעו רוכבים מרחבי הארץ כל אחד בזמנו ל אירוע

גלילה לראש העמוד